Pernai tokiu metu apie Svanetiją nežinojau absoliučiai nieko. Bet kai buvo paskelbta, kad ten važiuosim, prie manęs pradėjo lipti visokia informacija. Supratau, kad važiuojam į aukščiausią žmonių gyvenamą vietą Europoje[1], ir kad anglakalbiams svanai yra „gulbės”[2]). Taip pat bandžiau išsiaiškinti ar ne per tas pačias vietas žengiau prieš 20 metų (kaip išaiškėjo po sąšaukos FB – ne prieš 20, o prieš 24, ir ne, ne per tas pačias).
Jau paskui, Gruzijoje, girdėjau apie svanus Toliau skaityti „Svanetija2. Kai bokštai lipa obelims ant galvų (Ge7)”
